pondělí 15. října 2012

Balea : slupovací maska(peklo)

Zdravím a krásný úterní dopoledne,
dneska bych vám ráda představila tuto masku od Baley. Ano, koupila jsem slupovací masku a už zřejmě to nikdy neudělám nebo o tom budu dlouho přemýšlet. Ale pěkně od začátku  takže jsem si s radostí koupila slupovací masku, že jí ráda vyzkouším.

Nanesla jsem jí na vyčištěnou pleť ani by mi nevadilo, že se hodně lepí a má konzistenci medu, ale pokud si jí omylem natřete do obočí tak se vám to bude pěkně blbě slupovat. Po tomto nanesení to má nechat 10 minut, po chvíli to začalo neskutečně štípat a tuhnout. Asi po 5 minutách jsem vůbec nemohla pohnout s mimickými svaly,což je pro mě celkem špatný jelikož jsem dost ukecaná a tak jsem skoro nemohla mluvit :D . Poté přišlo na řadu slupování , neřekla bych, že by to bylo nějak extra složité, ale občas jsem sloupávala po malých částech a šlo to občas to bolelo, ale člověk si řekne, že pro krásu musí trpět. Nevýhodou toho je určitě ještě to, že s tím naděláte víc nepořádku, ale tak to se ještě dá přežít. :) Ale co, tak to se uklidí, ale teď k těm slibovaným výsledkům.


Jak vidíte, tak na obalu slibují, že vám maska odstraní odumřelé buňky ( s tím bych i souhlasila, jelikož, já při sloupávání masky cítila každou buňku na mým obličeji a rozhodně vím, že to byli živé buňky :D ), pak vám slibuje, že vám odstraní přebytečnou mastnotu ( s tím bych taky souhlasila), ale s tím, že s čistí jemně pleť a že působí preventivně proti podráždění  tím bych si dovolila nesouhlasit ( jelikož si myslím, že tato maska vám nevyčistí naprosto nic, a proti podráždění, že působí tak to jsem taky nezaregistrovala). Jinak bych napsala, že tato maska je hodně hydratační, až se mi zdá, že vysušuje.
Pokud se tyká vůně, kterou maska voní, tak to se těžko popisuj, ale rozhodně voní tak intenzivně, že (alespoň mě) začne bolet hlava.
Takže pokud vám můžu poradit, tak pokud tuto masku uvidíte v regálech DMka, tak se jí na 20 metrů vyhýbejte ! Sice vás může nalákat to, že je jí 2x8 ml a že stojí něco okolo 20 korun, ale tím se nenechejte zlákat jako já :D .
Jinak přeji hezký zbytek dne a doufám, že jsem vám touto negativní recenzí nezkazila den :).
A co vy už jste tuhle masku měli ? 
A jaký preferujete masky slupovací nebo normální? :)

1 komentář:

Děkuji za vaše názory :)